SSL Sertifika

SSL Sertifika  SSL (Secure Sockets Layer) web siteniz ile web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar arasındaki veri iletişiminin şifrelenmiş olması ve bu şifrenin onaylanmış ve garanti altına alınmış olduğunu gösteren bir sertifikadır.

SSL sertifikalarımız tüm bankalar ile uyumludur. Teknolojik olarak artık oldukça basit ve kolay bir şekilde uygulayabileceğiniz sertifikaları şirketimizden otomatik olarak satın alabilirsiniz. SSL sertifikasını anında hiçbir gecikme olmaksızın sisteminize entegre ederek kullanabilirsiniz.


RapidSSL Sertifikasi - SATIN ALRapidSSL Sertifikasi - DETAYLI BİLGİWildcard SSL Sertifikasi - SATIN ALWildcard SSL Sertifikasi - DETAYLI BİLGİ
Quick SSL Sertifikasi - SATIN ALQuick SSL Sertifikasi - DETAYLI BİLGİThawte SSL123 Sertifikasi - SATIN ALThawte SSL123 Sertifikasi - DETAYLI BİLGİ

  SSL sertifikaları site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir üründür. SSL sertifikaları hiç bir zaman yazdığınız kodun veya web sitenizin güvenliğini sağlamaz.SSL sertifikaları sundukları garantiye, destek hizmetine ve ek özelliklere göre farklılık arz etmektedirler. Temelde tüm sertifikaların sağladığı teknik kazanım aynıdır.Sitemizde satışınız sunduğumuz ssl sertifikaları (Wildcard SSL hariç), sadece bir adres için geçerlidir. Wildcard SSL sertifikası subdomain (*.sitenizinadi.com) desteği de sağlamaktadır.

Ortak �al��t���m�z Firmalar

M��teri Giri�i