Web Tasarımı

Web TasarımWeb Tasarim

Artık herkesinde bildiği gibi gelişen dünyada teknolojiye ayak uydurmak çok önemli ve hayati bir önem taşımaktadır. Bu nedenle    günümüz olmazsa olmazı internet bunun doğrultusunda web insanların hayatlarında büyük bir yer almış olmaktadır. Ortalama insanlar    günlük yaşamlarının minimum 2 saatini bilgisayar başında geçirmektedirler ve sürekli olarak araştırıp yeni şeyleri keşfetmeye    çalışmaktadırlar. Bu noktada kişilerin arayışlarına duyarlı bir yol izleyerek insanlara bu platform sayesinde hitap edebilir ve yapmış    olduğumuz iş ve vermiş olduğumuz hizmeti daha geniş bir kitleye sunabiliriz.

Kısacası ürünlerimizi satabilmek için binlerce lira harcamak bir işyeri veya bir mağaza ortamı temin ederek maliyetlerimizi arttırmış     olur ve ürünümüzü insanlara daha yüksek fiyatta ve daha az karla satabiliriz. Bir an düşünün ve sizde nasıl bir fırsatın elinizde    olduğunu görün. Ne iş yeri kirası ne personel maaşı ve bunların vermiş olduğu yoğunluk ve stres bunların hepsinden kurtularak    nerdeyse bir personelin bir aylık maaşına ürünlerinizi internet üzerinden web sitesi sayesinde insanlara sunabilir ve ilk elden temin    etmelerini sağlayabilirsiniz hem fiyatınızı uygun hale getirir hem de karlılığınızı arttırırsınız.

Fakat bu iş sadece web sitenizi yaptırmak demek değildir, bu iş için kaliteli ve kurumsal bir destek almak çok önemlidir.
Web tasarım emek gerektiren bir iş olduğu kadar düzgün ve kararlı bir şekilde idare edilmesi gereken bir süreçle istenilen sonucu verir. Web tasarım görsellikten ziyade ziyaretçilere istenilen ve ziyaretçinin aradığı içeriği sunmakla eş orantıdadır.

Web tasarımı yaptırmadan önce ürün ve hizmetinizin insanlara iyi bir şekilde sunulmasını ve bu doğrultuda görsel olarak web tasarımı kafa karıştırmadan sade bir biçimde bilgi içermelidir. Yapanız gereken sizi iyi bir şekilde internette web tasarımı ile yansıtabilecek doğru elleri seçmektir. Bizler bu sebeple siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmek için bıkmadan usanmadan sürekli çalışmaktayız.

Web Tasarım'ın Önemi Nedir ?

Web tasarım firmanızı sattığınız ürünleri belli potansiyellerin üstüne çıkarmak satışını yaptığınız ürünlerde daha fazla ilgi ve talep görülmesini sağlamak web tasarımın en önemli unsurlarındandır.Milyarlar verip yaptıracağınız ve belli kesimlere hitap edecek olan reklamlarınızı kendi sitenizde dünya üzerine aktararak kazancınıza kazanç katmanızda büyük rol oynayacakdır.

Logo Tasarım Nedir ?

Logo firmanizi temsil eden bir isaret,kisa bir yazi veya bunların birkacı ile birlikte olusan,firmanızı kısaca anlatan firmanızın imzası niteliginde bir simgedir

Seo Nedir Ne İşe Yarar ?

SEO Search Engine Optimize baş harflerinin kısaltılmışıdır. Kısaca arama motoru optimizasyonu anlamına gelir. Peki ne işe yarar?. Arama motorlarında arama yaptığınızda yüzlerce hatta binlerce web sitesinin önüne geçmek için yapılan bir dizi iyileştirme çalışmasıdır. Firmalar bu işleri yapan şirketlerle anlaşarak var olan web sitelerinin tasarımını değiştirmeden veya yeni bir web sitesi tasarlatırken beraber bu hizmeti talep edebilir.

Kurumsal Kimlik Çalışması Nedir ?

Bir şirketin kendisini temsil etme biçimlerinin bütününe Kurumsal Kimlik adı verilir. Şirketin kendisini temsil ederken nasıl algılanacagına yön veren aktivitelerin tamamı ise kurumsal kimlik sürecidir.

Şirket İsmi, Alt Şirket İsimleri, Semboller (Logo), temel harf karakterleri, tercih edilecek renkler bir şirketin görsel iletişim sistemini oluşturan temel malzemelerdir.

Kurumsal Kimlik Ne sağlar ?

İstenilen etkide bir pazarlama iletişimi için birçok yaratıcı strateji geliştirilebilir. Tanıtıma yönelik stratejinizi belirlerken unutmamanız gereken bir diğer önemli konu da, pazarlama iletişiminin bir bütün olarak ele alınması gerektiğidir. Yani, pazarlama iletişimi için sadece tek bir mecrayı kullanmak, insanların şirketi doğru tanımasını engelleyecektir. Bu aşamada ele alınacak bir kurumsal kimlik çalışması, müşteri tercihlerini direk etkileyebilme becerisini sağlayacaktır. Kurumsal kimlik çalışması, marka yaratma sürecinin ilk ve en önemli adımlarından biridir.

Hizmetlerimiz

 • Profesyonel Tasarım
 • Kişisel Tasarım
 • Flash Tasarım
 • E-Ticaret Çözümleri
 • Cms ( Hazır Sistem Kurulumları )
 • Seo ( Bireysel ve Kurumsal Çözümler )
 • Tipografi
 • İllüstrasyon
 • Vektörel Tasarım
 • Logo Tasarım
 • Ambalaj Tasarım
 • Arayüz Tasarım
 • İnteraktif Tasarım
Ortak �al��t���m�z Firmalar

M��teri Giri�i